Hakkımızda
Zihinlere dokunanlar,
zihinlerden silinmezler...

ALTAI FILM & STUDIOS

2002 yılında özel sinema efektlerine (VFX, CGI) olan merakımız ile sektöre giriş yaptık. Geçen süre zarfında gerek yurt içi, gerekse yurt dışı olmak üzere bir çok projeye imzamızı attık. 2010 yılında STAM FİLM yapım olarak prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri vermeye başladık. 2016 yılından itibaren reklam sektöründe gördüğümüz eksikler neticesinde reklam ajansını da bünyemize alarak IAM ANKARA (Image and More – Ankara) ismi ile çalışma alanlarımızı genişlettik. Reklam sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetlerin asıl işimiz önüne geçmesinden dolayı 2020 yılında tekrar ALTAI STUDIOS olarak Türkiye ve dünyadaki sektörlere hizmet üretmeye devam etmekteyiz. 2020 yılında kurduğumuz dinamik stüdyomuz ile Ankara’nın eksiklerinden bir tanesini daha kapatmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Prodüksiyon

Sinema, dizi, belgesel, internet dizisi, klip, reklam, tanıtım, toplantı videoları ile Ankara’nın en yetenekli stüdyosundasınız.

Türkiye’nin en kaliteli ve profesyonel ekipleri ile çalıştığımızı bilmeniz işimizi ne kadar önemsediğimizin göstergesidir. Tüm prodüksiyon hizmetlerinde yüksek yada düşük bütçeli olsun, işin profesyonellerinden hizmet alırsınız. Dünyanın en önde gelen ekipmanları ile görsel zenginliğiniz ön plana çıkar. Siz hayâlinizi dile getirin biz gözler önüne serelim.

Animasyon

Altai Film & Studios, 3D ve 2D animasyon stüdyosu ile hem Ankara hem de Eskişehir merkezli çalışmalar yürütmektedir. Anadolu üniversitesi içerisinde yer alan 400 mt2’lik çizgi film animasyon stüdyomuz ile gerçekçi üç boyutlu tasarımlardan, en sevimli çizgi filmlere hizmet veriyoruz.

Fotoğraf

Altai Studios hem Balgat stüdyosunda hem de Türkiye ve dünyanın dört bir yanında profesyonel fotoğraf hizmetleri vermektedir. Profesyonel kurgu, ışık, sanat, obje, model ve komplike ekibi ile en göze çarpan photoshop tekniklerini harmanlayarak en iyi sonucu elde eder.

Tasarım

IAM Ankara Reklam ajansı olarak faaliyet gösterdiğimiz 5 yılın ardından tasarım ve hedef kitle analizleri konusunda kazandığımız tecrübeleri tasarımlarımıza yansıtmaya devam ediyoruz. Firma yada markaların tüm tasarım ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri vermeye devam edeceğiz.

Studio

Altai Stüdio hizmetleri; klip çekimlerinden, reklam filmi çekimlerine, profesyonel ürün çekimlerinden, fotoğraf çekimlerine kadar bir çok farklı konuda faaliyet göstermektedir. Dinamik yapı ile kurduğumuz stüdyomuzda, her projeye göre farklı dekor ve konsept tasarım uygulanabilmektedir. İster bir film sahnesi olsun, ister bir müzik klibi, isterse youtube projesi yada bir reklam filmi, senaryonuza uygun dekor ve konsept tek bir adreste. Aynı zamanda firmalar, ajanslar ve freelancer çalışanlar olarak kiralayabileceğiniz stüdyomuzu en kısa zamanda görmenizi tavsiye ederiz. Stüdyomuzda stüdyo ve ekipman kiralama seçenekleri mevcuttur.

Eğitim Programları

Actor Studio ile sahne oyunculuğu, kamera oyunculuğu, diksiyon, seslendirme, şan eğitimleri alabilirsiniz. TRT sanatçıları ve konusunda profesyonel eğitmen kadromuz ile eğitim programlarımızdan dilediğinize kayıt yaptırabilir ve hayâllerinize giden yola adım atabilirsiniz.

Aynı zamanda video kurgu, profesyonel fotoğrafçılık, film yapım, yönetmenlik, görsel efekt (VFX) konularında eğitim alarak profesyonel projelerde çalışabilir ve profesyonel bir kimlik kazanabilirsiniz.

Referanslarımızdan

Bizimle çalışan değerlerimiz

× Nasıl yardımcı olabiliriz?